Miniškolička pro děti od 2 let

Naše miniškolička je určená pro děti od 2 let, které se chystají do školky. Děti se zde mohou adaptovat na dětský kolektiv a zvykat si na školkový režim. Kromě hraní v herničce, čtení pohádek a chození na procházky si děti budou malovat, zpívat písničky, učit se básničky a s pomocí hodné tety si i něco hezkého vytvoří.

Dětská herna

Maminky přijďte k nám, dejte si u nás kávu a popovídejte si o denních radostech a třeba i starostech. Na mateřské dovolené nemusí být člověk sám.

Možnost ohřevu obědů je samozřejmostí.

Vyzvedávání dětí

Ne každý rodič se může vždy dostavit pro svoji ratolest do školní družiny pohodlně a zároveň včas. Proto Centrum 14 nabízí vyzvedávání dětí ze školních a školkových družin a odvedení na zájmový kroužek pořádaný v našem centru. Zároveň nabízíme návazné hlídání dětí po skončení zájmových kroužků až do 19 hod (60 Kč/hod).

V současné době poskytujeme tuto službu pro MŠ Korálek, MŠ Obláček, MŠ Vybíralova a ZŠ Vybíralova.

Hlídání dětí v době vedlejších prázdnin a dnů školního volna

Nedostali jste dovolenou v době podzimních, pololetních nebo velikonočních prázdnin? Má Vaše dítě ředitelské volno a vy zrovna nemáte hlídání? Přiveďte Vašeho potomka k nám. Pro starší děti máme v těchto dnech připraven zajímavý program.

Zájmové kroužky

Snad každý rodič chce zajistit pro své děti smysluplně využitý čas. V našem centru nabízíme kroužky pro děti různých věkových kategorií. V současné době nabízíme výtvarný kroužek a výuku hry na kytaru a flétnu. Zároveň nabízíme návazné hlídání dětí po skončení zájmových kroužků až do 19 hod.

Montessorri

Strká váš miláček korálky do klíčové dírky od koupelny? Sedí rád u krabiček a střídavě je otvírá a zavírá? Prostrkuje brčko dírama z cedníku? Rád by při jídle přeléval čaj z hrníčku do mističky? Kamínky z květináče se vám záhadně objevily ve formičce na led? Chvíli je baví cachtat se, chvíli přesýpat, skládat nebo rozebírat. Svět kolem je TOLIK zajímavý a přirozený vývoj žene jejich touhu po objevování a tvoření (nebo ničení). V každé etapě vývoje mají naši nejmenší "otevřené okénko příležitosti", kdy se snadno a s chutí učí určitou činnost a osvojují si jistou dovednost. Pomocí jednoduchých a zajímavých aktivit formou hry můžete tento přirozený proces podpořit v bezpečném a podnětném prostředí. Pro děti od 1,5 roku.

Pomozte jim, aby to dokázali sami.

Logopedie

Hodná, milá a trpělivá paní učitalka ze ZŠ dochází do našeho centra, aby vašemu dítěti pomohla se lépe vyjádřit - vždyť komunikace je základ. 1 lekce tvrá 30 min.

Workshopy

Pro základní školy, na firemní akce i dílničky v IKEA. Tvořit se dá v každém věku.

Prodej oblečení, hraček a dětských pomůcek.

Sezónní burzy oblečení, nástěnka Prodám / Koupím, nebo se jen u kafíčka podívat, co jiná maminka už nepotřebuje. Přijďte se mrknout, třeba se to bude hodit právě vám.

Pravidelné rodinné akce

Společně trávené chvíle jsou vždycky milé. Přijďte mezi nás a zkusme společně pouštět draky, dlabat a dekorovat dýně, tvořit vánoční věnce nebo plést pomlázky.

Příměstské tábory

V průběhu letních prázdnin pořádáme každoročně příměstské tábory zaměřené na poznávání přírody, poznávání Prahy 14 a okolí nebo vodní hrátky.

Pronájem prostor Centra 14 ve večerních hodinách a o víkendu